لیورپول خیالی: گالری های رایگان در داخل متروپولیس در مورد لیورپول

به عنوان یک نتیجه از بیتلز خاص، لیورپول به خوبی در سراسر جهان شناخته شده است، به عنوان یک کلان شهر بسیار صوتی. این امر سالانه افرادی را که از سراسر جهان می‌آیند مجذوب می‌کند تا بتوانند مانند باشگاه گلف غار به نقاط مورد علاقه خود دست یابند: مکانی که بیتلز در آن شناسایی اولیه شده است: که از انتشارات گینس در مورد داده‌ها به رسمیت شناخته شده است زیرا Planet Money در مورد Put .   لیورپول فوتبال مالی کسب درآمدبا این حال، لیورپول مطمئناً می‌تواند یکی از شهرهای تخیلی اروپا باشد که تصور می‌شود در مقایسه با هر کلان‌شهری در بریتانیا، لندن بزرگ، گالری‌های رایگان بیشتری را در خود جای داده است. در صورتی که در حال مرور لیورپول هستید، و متوجه نمی‌شوید که مکان شروع بین مجموعه گسترده هنرهای زیبای گرافیکی نشان می‌دهد، در اینجا اطلاعاتی سریع وجود دارد تا بتوانید به گالری‌های رایگان اصلی دسترسی پیدا کنید.

احتمالاً مشهورترین منطقه هنرهای زیبا در داخل این کلان شهر، تیت لیورپول خواهد بود. گالری خاص که در ابتدا در سال 1988 در معرض دید قرار گرفت و همچنین همراه با تیت سنت ایوز در داخل کورنوال، به گونه ای ساخته شده است که بتوانید اقامت داشته باشید و همچنین از مجموعه تیت خود در لندن بزرگ به نمایش بگذارید. مجموعه خاص تیت احتمالاً مهم‌ترین مخزن هنرهای زیبا در بریتانیا است، و همچنین بر اجرای برنامه از ساعت 1500 برای این شب تمرکز دارد. قبل از آغاز سال 2000 در مورد روز تیت مدرن در لندن بزرگ، تیت لیورپول بزرگترین منطقه همایش تخصصی در هنرهای زیبای مدرن امروزی در ایالات متحده بوده است. در سال 2012، نمایش‌ها باید شامل اجرای چارلین فون هیل، مجری تحسین‌شده امروزی، و همچنین عملکرد پیش‌بینی‌شده ترنر مونه Twombly باشد: تنها امکان مشاهده این نوع کنوانسیون در رابطه با اجرای جی.ام.ترنر، کلود مونه و همچنین سی تومبلی. در بریتانیا.

یک قرن درست قبل از افشای تیت لیورپول، شهر این موسسه خاص را با گالری هنری Jogger مشاهده کرد. امروزه، گالری هنری خاص Jogger بخشی از موزه‌های سراسری لیورپول خواهد بود، یک کسب‌وکار عالی که از مجموعه‌ای از هنرهای زیبا در سراسر کشور به زبان ساده پشتیبانی می‌کند که کاملاً فراتر از کلان شهر پولی شما متمرکز است. ورود به گالری هنری Jogger برای بسیاری از نمایش‌ها و همچنین انواع علاقه‌مندی‌ها به تنهایی کاملاً رایگان خواهد بود زیرا “گالری ملی با شمال” است. معمولاً آثار هنری پیش از رافائلی، مانند کارکردهای مهم ویلیام هولمن لوک و همچنین دانته گابریل روستی، در میان ستوده‌ترین آثار در این مجموعه قرار دارند.

در حال حاضر، REALITY (بنیاد هنرهای زیبا و همچنین فناوری تخیلی) همچنان حامی مهمی در مورد نمایش های تعطیلات است. REALITY که در سال 2003 در معرض دید قرار گرفت، گالری‌های رایگانی را در خود جای داده است که در آن متخصصان میزبانی اینترنتی هستند که آثار هنری گرافیکی و همچنین رسانه‌های جمعی تازه را جابجا می‌کنند، و همچنین علاقه قابل توجهی به دوره لیورپول از زمان Eu Money در رابطه با سنت در سال 08 داشته است. در مکان‌های دیگر، سادلی رزیدنس شماره هنری خاص جورج هولت را به نمایش می‌گذارد: یک مالک مهم محصول ویکتوریایی که در داخل لیورپول زندگی می‌کرد: در داخل ساختمان معتبر. گالری خاص Ceri Palm Art، که معمولاً در سال 08 در معرض دید قرار می‌گیرد، در هنرهای زیبای امروزی تخصص دارد. و همچنین در سراسر دریاچه مرسی در داخل Wirral، گالری هنری دخترانه Lever دارای تعداد قابل توجهی از مبلمان خانه هزاره 18 و همچنین چیزهای Wedgwood است.

به لیورپول می آموزد که از شهرهای کلیدی بریتانیا مانند لندن بزرگ، ادینبورگ و همچنین منچستر به طور منظم در تابستان و زمستان بیایید. با این وجود، بازدیدکنندگان و همچنین دوستداران هنرهای زیبای انگلیسی ممکن است شرکت‌هایی را پیدا کنند که در دوسالانه لیورپول کار می‌کنند، جشن هنرهای زیبای مدرن در سراسر جهان که ممکن است بعداً در سال 2012 مورد استفاده قرار گیرد. از بسیاری از بهترین و همچنین جشنواره های هنرهای زیبای مترقی بریتانیا.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *